Wyeksponowane rury – wnętrze w industrialnym stylu

Wyeksponowane rury – wnętrze w industrialnym stylu

Dominującym trendem w wykończeniach wnętrz jest dążenie do maskowania wszelkich rur znajdujących się w pomieszczeniach. Im w bardziej przemyślany sposób schowane rury, tym lepiej.

Warto jednak mieć na uwadze, że rury mogą stanowić bardzo interesujący element wnętrza i jeśli w odpowiedni sposób je wyeksponujemy będą oryginalną ozdobą. Eksponowaniem rur oraz wykorzystaniem ich jako elementów użytkowych powinny być zainteresowane osoby, które lubią wnętrza z industrialnym pazurem. Widoczne rury dają wrażenie surowości (kojarzą się z niewykończonym wnętrzem) i z dużym prawdopodobieństwem, takie rozwiązanie nie przypadnie do gustu osobom, które lubią przytulne i ciepłe wnętrza.

To, o czym warto pamiętać decydując się wyeksponować rury to pomysł – sam fakt, pozostawienia ich na wierzchu nie zrobi dobrego wrażenia. Muszą komponować się z pozostałymi elementami wnętrza, a co ważne muszą być zadbane. Jeśli chcecie zobaczyć wnętrza, które na prawdę dobrze wyglądają zapraszamy do obejrzenia galerii.

rury
Źródło: www.remodelista.com
rury na ścianie
Źródło: www.remodelista.com
rury
Źródło: www.remodelista.com
rury w mieszkaniu
Źródło: assets.davinong.com
rury kuchnia
Źródło: p.ekvan.com
rury łazienka
Źródło: houseofarch.com
Źródło: zway.com
Źródło: zway.com
Redakcja PB

Autor

Przedstawiamy artykuły z nowoczesnymi rozwiązaniami w budownictwie oraz w branży remontowej. Tutaj dowiesz się jak budować oszczędnie, szybko i nowocześnie. Podpowiadamy również, jakie rozwiązania wykorzystać podczas remontu. Jeśli chcesz być na bieżąco w branży remontowo-budowlanej, czytaj nas regularnie.